Люблю спілкуватись,знайомитись з новими людьми,творити,слухати музику!Без права на вільне пересування,якого мене позбавили мої батьки! Люблю смачно попоїсти,але так як доводиться готувати самостійно-смачно поїсти не виходить!мрію подорожувати!Ночувати люблю вдома...коли скорила мене утома!Обожнюю море,морозиво,сонце,травичку...зелененьку...м"якеньку....прим"яту кимось вчора!Ненавиджу людей, які не цінують вічність і безцінні речі!