Як я за вас рада, що переїхали до Прибалтики. Повернулася з Талліну. У мене мультивіза- свати мої там живуть. Внучки мої обидва естончики! Тому маю нагоду бувати без проблем.
Яка красота, скільки їду, сільки знахожу всього нового.
А у Каунас їздила моя бабуся, до свого друга дитинства. Він там був якимось "важним посадовцем" Каунаської духовної семінарії. Був її другом дитинства, батьки їхні працювати при костьолі св. Анни в Городку, давно це було, ще після революції, дітки собі там росли і гралися.Потім він став священником. І от такий поважний священник, свою подругу ( обидвом було за 80-т років)
запрошував на таку урочисту подію. Там бували представники Ватикану. Вона була присутня на тих званних обідах. Я думаю вони на небі теж зустрілися.
До Талліну обовязково поїдьте, Игореві сподобається зоопарк- один з найкращих у Европі. Я от фото розбираю, виставлю. Там зоопарк і ботанічний сад в одному. Це описати складно. Взагалі слів нема, щоби описати Балтику.
Зичу вам усім гараздів у новому місті. Тепер їхатиму до Києва череж Житомир, а вас там нема.
Ось такі там возики, легенькі і дітки залюбки в них сидять, а батьки тягова сила:-) Мої онуки дуже полюблюють це місце
![1014741_534418799939174_115926705_o (700x465, 54Kb)](//img0.liveinternet.ru/images/attach/b/4/103/13/103013464_1014741_534418799939174_115926705_o.jpg)