ох ти і загнула, я досі не зрозумів половини ;)
Якщо моя дружина зрадить мені, а хтось запитає мене чи вірю я у це чи ні то я відповім, що не знаю цього, а вірити чи не вірити у це мені не треба. Просто сам факт зради не є правдою чи обманом, чи не так?
Я не вірю у добро та зло, я не бачу зла серед тварин, дерев... Бачу добро, але не бачу зла — є тільки бажання жити, а це не зло. До речі всі казки про "добро і зло", про "бога та диявола" придумали ті хто не може відповідати за свої справи сам і тому потребує того хто б смикав за ниточки, це ж так просто перевести стрілку на "вищі сили".
Якщо ти бажаєш подискутувати на цю тему то ласкаво прошу сюди
http://vshadows.ucoz.ua/forum/ там є тема релігії і я там відповідаю більш детально ;)