Та перестань ти...
Я дружила з подругою більше 9-ти років...І нічого...Розбіглись і забули.
Мені також було насрано в душу.Але життя прекрасне...
Повір!..
Не в друзях щастя!..
масюнь, не расстраивайся..
хоть я тебя и понимаю, однако советую не вешать нос и не обращаться внимания на таких людей...их довольно много в нашей жизни((( они ее только портят...
масюнь, не расстраивайся..
хоть я тебя и понимаю, однако советую не вешать нос и не обращаться внимания на таких людей...их довольно много в нашей жизни((( они ее только портят...