Дуже гарний Ваш репортаж і дійсно гарні фото.
Можу уточнити, що невідома вам споруда є будівлею колишньої Буцької ГЕС. Якщо пам"ятаєте з історії про Леніна і його план державної електрифікації Росії, то ця ГЕС була однією з перших.
Інша будівля - це дійсно залишки меєтку польського магната Калиновського, якому колись належали ці букові ліси. Від назви дерева бук і походить назва селища Буки.
Бажаю вам ще інших гарних вражень.