Колись у мене було багато захоплень: вірші, фотографії, оповідання, дача, коти... Діти і онуки були поруч, планів було багато, життя здавалось прекрасним і нескінченним.
Але все це закінчилось 24 лютого 2022 року, коли божевільний карлик почав бомбити наше місто. Третій рік йде війна, якій не видно кінця. Світ стоїть на порозі ще страшніших подій, і невідомо, чи вдасться їх уникнути, бо недолугий цар розбудив лихо...
Єдине бажання зараз - перемогти варварів і повернути у світ сонце, квіти і любов.
Слава Україні!