Фото з сьогоднішньої прогулянки, дві супер сучасні, іноваційні моделі, ще і "Зроблено в Канаді":
![IMG_00000110 (700x393, 103Kb)](//img1.liveinternet.ru/images/attach/c/8/100/52/100052213_IMG_00000110.jpg)
Це остаточно порвалась тряпчана частина лялькового возика (подарунок бабусі), я латала кілька раз, але це вже все прийшов остаточний капець, потрібно буде спробувати пошити із шкірозамінника.
А як тимчасовий, аварійний варіант, щоб не засмучувати Софійку, поставили коробку із-під її взуття. Софі подивилось на таку цікаву модель возика і вирішила провезти динозавра замість однієї із своїх ляльок, по дорозі ще і камінців трошки підібрала :)
![IMG_00000115 (700x393, 117Kb)](//img0.liveinternet.ru/images/attach/c/8/100/52/100052236_IMG_00000115.jpg)
А у Данилка це - garbage picker, за його словами, зроблений із LEGO TECHNIC .
--
Погода в нас просто паранормальна якась, 10 днів тому був сильний льодяний дощ, лід товщиною 3-5см на всьому висів, поламало трошки дерев, електролінії багато де пошкодило. В минулий четвер, 3 дні тому було +30, сильна гроза, навіть торнадо маленькі зафіксували в межах 200 км від нас. Вчора летів сніг і сьогодні зранку було -2.
А ми вже висадили деякі квіти :). Даня захотів виростити гарбузи. Так що кілька днів тому посіяли на розсаду, в будинку , насіння якось особливо гігантського виду. Діти самі сіяли, на наступний ранок вже побігли перевіряти, чи нічого не вилізло із-під землі і поливають так старанно, що я боюсь нічого і не виросте :). Але якщо в нас випадково вийде, то дійсно хороша ідея ж мати свого власного гарбуза на Хелловін.
--
Ми на два дні їздили в величезний закритий аквапарк\готель, разом із Наталею, Юрою і їх малими, святкували Ярослава ДН, йому вже виповнилось 6 років. Ну аквапарк -то зрозуміло аквапарк :), але мені дуже сподобались і інші речі. Як все організовано, починаючи від сушки для купальників, підігрітих полотенець і до читання вечірніх історій для дітей в холі готеля о 8 вечора та танцювальної вечірки в піжамах. А ще дуже сподобалось про чіпи в браслетах, якими ти і кімнату можем відкрити і щось купити по них (дуже актуально, коли ти в аквапарку і не хочеш носити з собою гаманець :)). А ще на атракціонах перед спуском скануєш чіп, і в класних місцях зверху висять камери і роблять фото, ну а ти потім можеш закачати ці фотки.