Перемога! Подружжя Кудінів звільнили на поруки! |
Новий рік Світлана та Андрій Кудіни святкуватимуть вдома – разом зі своїми малолітніми дітьми. 27 грудня їх звільнили на поруки та відпустили прямо з залу Бориспільського міськрайонного суду. Суддя – Чирка С.С. — на минулому засіданні, за словами свідків, віддав вказівку відлупцювати затриманого, що й було зроблено на очах дружини та дітей! Цього разу суддя раптом змінив гнів на милість через активну підтримку засуджених – з боку рідних та друзів, а також завдяки присутності знімальної групи ОБХ-ТВ у залі суду.
Журналісти зацікавились кричущою ситуацією в Бориспільському суді та хотіли поставити запитання свідкам та суддям. Ймовірно, уникаючи розголосу щодо кричущих порушень прав затриманих, судді довго не могли розпочати судове засідання. І заборонили вести відео фіксацію.
Сім’я Кудінів – Світлана і Андрій — за останній місяць майже втратили віру в законність державного суду, коли їх взяли під варту Київського СИЗО… А їх діти 3-х і 8 років були передані на тимчасову опіку бабусі.
Вже більш року в Бориспільському міськрайсуді розглядається кримінальна справа за статтями 205, 212, 366 Кримінального Кодексу України. За цей час була низка слідчих дій і обшуків. Посадові особи, які зацікавлені в рейдерському захваті бізнесу Кудіних не соромились у висловленнях і погрозах. Обіцяли відібрати все і навіть будинок!
За словами рідних, кримінальну справу стосовно подружжя Кудіних порушили нібито в Київській обласній прокуратурі за сфальшованими відомостями і документами від певних осіб з податкової міліції ДПС Київської області, ще у 2011 році. Справу вів слідчий Явон А.В., а її кураторство приписують аж самому Клюге Г. О. – першому заступнику прокурора області. Обвинувальний висновок підписав нібито заступник прокурора Лушар В.В., який за офіційною інформацією в таких не числиться.
За кілька років слідства і розгляду справи відбуваються регулярні грубі порушення законів та прв людей – продовжують рідні. Одне з останніх – коли Андрій Кудін під час засідання суду просив надати йому адвоката і можливість висловитись, та натомість отримав синці та удари. За безпосередньою вказівкою судді працівники Бориспільського МВС наділи йому наручники і жорстко побили на очах дружини і їхніх двох дітей, а також у присутності прокурора Маркицького А.М.
Останнє судове засідання відбулося 27 грудня. Цього разу на очах журналістів та близьких замість побиття подружжя отримало свободу. Було прийняте рішення негайно звільнити засуджених з під варти. Журналісти мали можливість поспілкуватися з засудженими і їх захисниками.
Подібні судові справи мають велике суспільне значення. Тому, журналісти ОБХ — завжди на варті справедливості.
От себя лично хочу попросить прощения у всех наших партнеров за столь долгое молчание и невозможность выйти на связь и продолжить отгрузки.
« Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |