Емпатія - як навчити дитину гарним манерам
|
|
Среда, 13 Апреля 2016 г. 21:57
+ в цитатник
Емпатія, це здатність встати на місце іншої людини, враховуючи її почуття, взаємодіючи з нею і вибудовуючи стосунки. Емпатія, це, по суті, відповідь на питання: «Як би я себе відчував на місці цієї людини?». На відміну від здібностей, в основі яких лежить абстрактне мислення, наприклад, математика або читання, емпатія це спосіб відносин між людьми. Чи можна дитину навчити емпатії? Так. І ось, як це правильно робити... Детальніше тут
Процитировано 1 раз
Понравилось: 7 пользователям
-
7
Запись понравилась
-
1
Процитировали
-
0
Сохранили
-