Нету денег і як з цим боротися
|
|
Пятница, 29 Августа 2003 г. 11:28
+ в цитатник
До грошей у мене відношення вільне. Я не одружений, нареченої не маю, дітей - також. Зарплату платять вчасно. Тому, якщо є гроші, я їх витрачаю на себе, друзів і подруг.
Якщо грошей нема - так буває - то я впадаю в медитацію. Іноді я цілий день (вихідний) можу провалятись у ліжку.
Заощаджень не маю. Хочу спробувати почати робити. Просто недавно були крупні витрати (поїхав на весілля в Кіровоградську область), будуть ще (молодший брат одружується, дурачок).
Може це недальновидно, але я не трясуся над кожною копійкою, але і не просажую все у перші два дні після зарплати (обидві крайнощі є серед моїх співробітників). Але я дуже не люблю боргувати комусь. Моя найбільша позичка за життя - 50 баксів.
Ось такий я хуй!!!
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-