Вогонь, каміння, ліхтарів проміння...
Знайомий був парламентером від мітингуючих, бачив зсередини будівлю СБУ. Каже, все чорне, фасад зсередини у вибоїнах від куль. СБУшники погодилися вислухати умови мітингуючих, але до того часу нікого здатного нормально сформулювати їх не зосталося. Чути було крики "Зека геть...", "Януковича сюди і нагнути його перед усіма..." В результаті маємо вбитих, поранених, понівечені будівлі. Порозуміння немає.
Організовано діяли чоловік зо 20 в масках - хлопці років 17-25, по ходу всі одна команда, були в перших рядах коли ламали решітки, били вікна, палили покришки. На вигуки парламентарів "Що ви робите, це ж потім за кошти народу ремонтувати все будуть! Не кидайте суміш, не паліть будівлю, дерева, досить вже..." кричали типу "Щас ше туда тобі кинем"... Одного з цих хлопців потім перейняли, коли він кидав коктейль молотова у двір СБУ, зняли маску, питали, мовляв, "ти під ким, кто твій голова..." але він почав відговорюватися і "злиняв" (до бійки не дійшло). Один з присутніх його упізнав, каже - він безбатченко, недалеко біля мене живе, за сотню все що скажуть зробить, що з нього взяти. Хвилин через 20 я бачив його з іншої сторони мітингу.
Багато з мітингуючих з неодобренням дивилися на спалені тролейбуси, вогнища, пожежу що стався близько пів першої ночі...
Коли приїхали пожежники - виявилося що воду по всьому цьому району відключили (кажуть, прорвало десь поблизу Офіс-центра). А незадовго в СБУ робили ремонт. Як не крути, висновки таки напрошуються.
Крім того сьогодні, як кажуть, по всій країні відсьогодні оголошена антитерористична операція.
Одним реченням - шкоди багато, толку нема... у всякому випадку, народові.