![(500x375, 88Kb)](//img1.liveinternet.ru/images/attach/b/3//41/639/41639686_P3220073_2.jpg)
Наша перша відкрита нарада відбулася у день весняного рівнодення,
22 березня. У ній взяли участь близько 40 громадівців з різних куточків України. Серед них були студенти, викладачі, держслужбовці, громадські лідери, науковці, бізнесмени та пенсіонери.
За результатами наради було прийнято рішення створити робочу групу з напрацювання ідеологічних засад та світогляду українців у рамках проекту «Україна – Країна Сонця» та проводити регулярні відкриті наради щомісяця. Наступну нараду вирішили провести
у суботу, 11 квітня.
Ігор Шевченко привітав прихильників з офіційною реєстрацією Громади та прозвітував про діяльність організації з часу її заснування.
У звіті, зокрема, йшлося про те, що в нас вже 1057 прихильників, які з наступного тижня матимуть змогу стати членами Громади; про початок створення регіональних структур у шести областях України; про проведену інформаційну та організаційну роботу. (
Повна версія звіту тут)
Серед наших планів, запропонованих Оргкомітетом Громади на 2009 рік, зокрема, є такі:
• створити мережу громадських приймалень;
• створити Інтернет-портал «Голос Громади», який об’єднає власну соціальну мережу Української Громади та інформаційно-аналітичний ресурс;
• створити власний Третейський суд та кредитну спілку;
• створити мережу українського бізнесу «Свій до Свого по Своє» та дисконтну програму.
Ознайомитися із всіма планами тут.
![(500x376, 65Kb)](//img0.liveinternet.ru/images/attach/b/3//41/639/41639736_P3220048_2.jpg)
Підтримуючі ці плани, активні громадівці запропонували, серед іншого, створити власну соціальну мережу для ефективного спілкування громадівців; проводити навчання для молодих лідерів та лекції в університетах; створити експертну групи, яка оцінюватиме доцільність реалізації наших проектів; запровадити відкриту он-лайн базу членів Громади та принципи електронного урядування, тощо. (
Повний перелік пропозицій тут)
«Українська Громада має створити паралельну ефективнішу країну, - заявив Ігор Шевченко. -
Нашою основною ідеєю є структурування громадянського суспільства, яке впливатиме на розвиток країни та на формування свідомості українців. Наша мета в тому, що б в сильній Україні жили щасливі люди!».