Останнім часом мені сняться дивні сни ,в яких дивні люди,котрих я в реалі зовсім не знаю!Хоча у сні їх сильно люблю.Але коли просинаюсь то дуже розчаровуюсь,бо знищуються всі придумані моєю підсвідомістю події цього сну.
Ранок!
Я Іра.Живу в Україні.Люблю слухати красиву музику.Переважно готику і багато витікаючих з неї стилей музики!!Інколи слухаю класику.Подобається готичний стиль(корсети,плащі,макіяж........).Цікавлюсь вампірами,нео готикою,нео романтикою.Цікавлюся спілкуванням з цікавими людьми і симпатичними готами))).Також в мене ще багато захоплень І це дуже довго писати.................