Вторник, 07 Февраля 2017 г. 18:54
+ в цитатник
![1 (364x500, 271Kb)](//img1.liveinternet.ru/images/attach/d/1/133/785/133785271_1.jpg)
Це — ще одна збірка віршів, яку читаємо й перечитуємо вже понад два роки. Прикметно, що задоволення від творчості Грицька Бойка отримують як і діти, так і дорослі. Розказувати про неперевершений гумор цього класика української дитячої літератури, думаю, зайве. А цитувати його (оскільки віршовані рядки дуже легко запам'ятовуються), у нас із сином стало традицією. Особливо часто згадуємо вереду — героя цілої однойменної поеми, бо ж себе в такому стані зазвичай не бачиш, а от якщо на вулиці хтось поводиться таким чином, то це однозначно — вереда! Щоправда, коли два роки тому можливість, що сина через вередування в садок не візьмуть, його лякала, то тепер — ні))) Досвід — велика справа)))
Малюнки Євгенії Житник, вид. "Школа", 2014
http://saulelobis.blogspot.com/2017/01/blog-post_89.html
Метки:
Грицько Бойко
"Вереда"
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-