Або світ з'їжджає з ґлузду, або ж я. Бо ніяк не втямлю того, що діється.
Мій мозок, моя свідомість, всі почуття не лише відмовляються зрозуміти, а просто не здатні ані зрозуміти, ані осмислити, ані сприйняти (вже не говорю про прийняття) те, що коїться в Україні.
Втім, якщо озирнутися на історію, то можна помітити: багато тих, хто ставав/вважав себе великим правителем, або ж були несповна розуму з самого початку, або ж ставали такими вже на вершині. Це також може здивувати, але набагато більше дивує те, що народи/підлеглі/громадяни тим серйозніше сприймають правителів, чим більше ті втрачають ґлузд. Не переглядатиму зараз історію (не маю часу), просто подивіться на Путіна. Уважно подивіться, послухайте, почитайте (хоча я б воліла, аби мої очі того всього не бачили, а вуха не чули).
Спочатку думала, що я вигадую, аж ні: мої підозри підтверджують російськи психологи (кому цікаво буде - посилання знайду), Меркель (вчора вона Обамі заявила, що Пу живе у вигаданій реальності), ще кілька таких, як я (хоча для багатьох це - не авторитет).
Й от що найбільше дивує: масова підтримка Пу та його дій як громадянами Росії, так і співвітчизниками-українцями! Невже не бачать? Не чують? Не здатні побачити й почути? Всі ті мільйони людей???
А тепер я знову запитую себе: хто ж тоді втратив ґлузд?