Побували сьогодні на етнофестивалі Трипільське коло в м.Ржищеві. Свіже повітря, атмосфера поселень наших пращурів, вишиванки, прикраси з дерева та каміння, етнічни символи та талісмани, глиняний посуд. Поєднання старовинних музичних мотивів з сучасними ритмами, а також з ритмами іноземних країн)))
Фестиваль створений поєднати небайдужих до історії та культури наших прадідів, всіх, хто любить Україну)))