Понедельник, 08 Декабря 2008 г. 01:05
+ в цитатник
В колонках играет - 7расаНастроение сейчас - я злючапривіт дорогий щоденник!
давно я не писала,а так багато всього сталося,шо неясно чи радіти чи плакати
я пробила язик,але штангу вже зняла бо попасли,а ше напевно закохалася-це дуже сумно,бо все ніби класно,але водночас галімо,і чо то таке галіме відчуття?а може це відчуття недовіри,але про яке кохання я тоді говорю?маразм і параноя це напевне.як знати шо то почуття палко взаємне ну крім його красивих слів,які вчинками не підтверджуються?
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-