Четверг, 24 Апреля 2008 г. 04:52
+ в цитатник
А що дає вам можливість вірити? Віра набувається коли? Чим вона пояснюється, на чому грунтується, ця ваша віра. Чому не ставиться під сумнів можливість чи не можливість вірити. Чому відразу ставиться сумнів у існуванні об'єкта у який вірять. Чому ніхто не каже "мені невистачає Бога", чому відразу кажуть "я вірю у Бога". Віра — слово яке дає нам надзвичайну плодородну ниву для засіювання. Замість того, щоб перевірити і сказати "я знаю що воно так" ми кажемо "я хотів би вірити у це", або "я тобі довіряю". Замість того, щоб казати "Бог — є" люди кажуть "Я вірю, що він є". А знаєте у чому різниця? У тому, що вірити — не значить знати. Вірити — це значить сумніватися, і саме тому віра у Бога принесла стільки зла на Землю. Якби ті, хто так голосно кричить перед усіма "Я вірю у Бога!!!", знали що він Є, їх би не хвилювали інші люди і їхні "віри". Але через те, що навіть церква допускає віру у Бога, я не можу довіряти їй. Мене не цікавлять люди які моляться іконі вказуючи, що то БОГ, або його образ, оскільки вони вірять, що він такий. Саме тому всі ікони різні, люди не знають образа Бога і тому малюють його. А я саме з цієї причини спокійно кажу, я не знаю бога. Амінь
(тут розкрита негативна сторона віри, відповідати чому я не розкрив позитивну сенсу небачу її і так всі бачать)
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-