Ще один крок по шляху творчості |
Настроение сейчас - сонне
Так дивно - ніколи не знаєш, коли тебе наздожене хвиля творчого прозріння.
Я більше місяця не бралася за пензлик, просто не хотілося, та й, зрештою, умов не було. А вчора, як завше, сіла біля Яруськи і чомусь мені припала до вподоби бордова фарба, така густа і насичена. Можливо, мені бриніла в ній біль і відчуття втрати, можливо, насиченість різноманітних почуттів, а, можливо, й бажання зачинитися бодай на якийсь час у власному світі, створити власний простір, куди би ніхто не мав доступу.
Пам"ятаю, що першим поривом було бажання намалювати квітку, а потім пензлик уже без участі моєї свідомості почав вимальовувати парості, завитки й листочки.
Я так і не знайшла, чим заповнити внутрішній простір. Тло вийшло нерівномірне і трохи неакуратне. Хоча, якщо придивитися, то можна розгледіти тріпотливі крильця невидимої птахи, що підлетіла до квіток. А можливо, це буря...
Щодо назви... Було і є кілька варіантів.
Бордова прозорість.
Прагнення гармонії.
Невисловлене.
Словом, я й сама не можу до кінця розібртися, що тут. Одне я знаю напевне - творчість мені приносить легкість і радість :)
Рубрики: | Мої творіння Художні проби |
Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |