Думки вголос)) |
Шлюб - це стан, при якому двоє не можуть ні жити одне с одним, ані жити одне без одного... ( З власних спостережень) Мабуть, тому й відмирає цей різновид взаємопроживання все більше, бо чоловіки, на жаль, забули, що в шлюбі жінкам потрібно приділяти якомога більше уваги, а не сприймати жінку як елемент побуту та інтер`єру... Мудреці кажуть: "Царство жінки – це царство ніжності, тонкості і терпіння". І завдання чоловіка не зруйнувати його, а захистити від усіх можливих життєвих негараздів. Саме тоді жінка в сім`ї проявляє свій головний талант - віддавати всю себе, свої найкращі якості близьким людям, а чоловік розуміє, що кохана надає йому нових сил, допомагає стати добрішим, кращим і впевненішим у собі...
Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |