Вторник, 23 Декабря 2008 г. 17:06
+ в цитатник
Happiness
Щастя схоже на метелика…..чим більше ти його ловиш, тим більше воно виривається з рук. Але як тільки ти переключаєш свою увагу на щось інше, то воно прийде і тихенько-непомітно сяде тобі на плече. І тоді ти відриваєшся від землі, усміхаєшся і очі твої світяться як, яскраві зірочки на темному нічному небі. Головне, не забувати тих емоцій, і не переконувати, що це тимчасово! Адже більшість з нас щасливі, настільки, наскільки ми самі для себе вирішимо. Потрібно навчитись тримати щастя в своїх руках….і не забувати , що воно у твоєму серці. Щастя дається тобі, для того щоб жити і насолоджуватись ним. Ці хвилинки щастя, даються не для роздумів, а просто щоб радіти життю….бо так має бути, бо сьогодні воно вибрало саме тебе….Треба не боятися бути щасливою…….і не думати, що буде завтра! Бо кожен день, це як маленьке життя….і його потрібно проживати на повну!!!!
Нехай метелик-щастя….сьогодні вибери саме вас!!!Be happy![](//i.li.ru/images/brandnewsmilies/derisive.gif)
21.12.2008р.
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-