.......хочу знову....летіти у небесах! |
Хочеться, якогось дива:)
Хочеться утнути, щось шалене:)
І все ж таки ця шаленість і дива, зводяться до того, що мені хочеться закохатися!Після того, як я останній раз переживала таке почуття....пройшло багато часу, і було дуже боляче......і я просто почала боятися його!Але ось зараз......мені вже набридло твердо стояти на ногах, і ходити по землі......Хочу щоб закрутилась голова.......хочу відірватись від землі і полетіти в небеса!!!!Хочу знову покохати і навчитись літати....як тоді, але вже з щасливим кінцем, цієї Love story!!!
Рубрики: | Думки |
Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |
Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |