Емоції переповнюють.....ля-ля-ля))) |
Ну що ж був в нас сьогодні екзамен.....чекали ми його 1,5 години....достали по телефону, і він все таки приїхав)))Потім засікли як заочники йому давали взятку....і я зазняла все на відео...на фотік!!Це було щось...наржались))Він напевно відчув...що ми на нього маєм компромат!!!Здали екзамен майже усі.......я здала на 5....єдина пятірка в гурпі!!!!!В мене вийшло....84 бали....я заходжу до нього....а він, Федина ви чого прийшли.....бо я хочу пять!!Він подивився на мене....засміявся...взяв залікову, і поставив 92 бали)Іншим теж доставив бали............Ну і питається для чого було нас стільки мучити!!!!Ааааааа....я така довольна, як слон!!!!!
А ще я сьогодні виробила собі кредитку, і взяла білетики на Київ!!!!Юпі!!!!!!
Сьогодні....Я і Марічка!Рубрики: | Ритм мого життя |
Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |