Просто норов цієї панянки відомий усім. Перепрошую, але з титулом підстаркуватого рок-ідола для Земфіри я кардинально не згодна. Гроші їй потрібні - альбом потрібно дописувати. Хоча, коли так глобально дивитись - ліпше відверто виступати за гроші на корпоративах, аніж блазнювати на псевдо-чесних фестивалях типу "Нової хвилі" в Юрмалі.
Тааак. :) Давайте розберемось. Скільки років Земфірі Рамазановій? В серпні буде 35. Отже, вона вже не молода, але ще не стара. Якраз підстаркувата (термін "підстаркувата" можна сміливо застосовувати до людей 30-40 років). І нічого образливого в такій характеристиці нема.
Редакція МузПростору також дуже любить Земфіру. Вона одна з наших улюблених співачок. Але цене заважає нам об'єктивно дивитись на речі. ;)
Тут постає питання трактування й особистого сприйняття. Просто, на мою думку, термін "підстаркуватий" можна сміливо використовувати щодо зірки, яка працює в стилі "поп". Але щоб представника року назвати таким, йому має бути за 50 так точно))
Тут і справді багато залежить від особистого трактування й сприйняття. Тому краще буде, якщо кожен залишиться при своїй думці. Думаю, це буде правильно.
Дякую за цікавий діалог. ;)