сьогодні у Києві опади |
дивна погода сьогодні і день не можна сказати, що зви4айний. сьогодні ба4ила Катрусю. дивно, але вона мене мабуть впізнала вона така мала і така кумедна, цікава. вона мене мабуть впізнала, посміхнулась мені) хехе, 4и то може сніг мені навіяв. романти4но якось. зара маю сісти за уроки, бо третя 3 по фізиці мені ні до 4ого. ех, якби не цей універ, втекти б звідси і ніколи не повертатись, жити у своєму раю тільки для себе. або просто виграти путівку кудись у Карпати і насолоджуватись снігом. на троєщині якось холодно. дивно, але в інших місцях Киева 4омусь не холодно, а приїздиш на трою, так одразу холодно так і такий вітрюганіще, шо тебе просто зносить. сьогодні була у тебе. приємно просто полинути в твої обійми і так з0аснути, не від4уваю4и ні4ого, крім тебе отак біля себе...
візьми мене у свій полон
й не відпускай
візьми моє кохання собі
і просто тримай
4екай мене, просто 4екай...
скоро новий рік. скоріше б!
Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |