Про Західну Україну... |
Про Західну Україну...
"Колись маленька Галичина врятує Велику Україну"
П. Куліш
МИ ІЗ ЗАХІДНОЇ УКРАЇНИ ! А ЩЕ НАС НАЗИВАЮТЬ -БАНДЕРІВЦЯМИ. ТАК--МИ ПАТРІОТИ ! МИ ШАНУЄМО СВОЇ ТРАДИЦІЇ, ХРЕСТИМО СВОІХ ДІТЕЙ У ВИШИВАНКАХ, ВИВЧАЄМО СВОЮ ІСТОРІЮ, ЛЮБИМО СВОЮ УКРАЇНУ! ЩО В ЦЬОМУ ПОГАНОГО ? МИ ГОРДИМОСЯ ЩО МИ УКРАЇНЦІ!
Рубрики: | ІНШЕ |
« Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |