Создан: 14.06.2009
Записей: 1054
Комментариев: 2
Написано: 1051

Другий дивізіон. Зона “Центр”. 32-й тур. “Дніпро” і брянське “Динамо” розійшлися миром, “Русичі” поступилися курському “Авангарду” та інші матчі

Пятница, 09 Октября 2009 г. 00:50 + в цитатник
Оригинал сообщения
Комментарии: комментарии

Другий дивізіон. Зона «Центр». 32-й тур. «Дніпро» і брянське «Динамо» розійшлися миром, «Русичи» поступилися курському «Авангарду» та інші матчі

32-й тур

8 жовтня

Дніпро - Динамо Брянськ - 0:0 (0 : 0) Русичі - Авангард Курськ - 1:3 (0:1) Єлець - Губкін - 0:3 (технічна поразка) Зодіак-Оскол
Раскрыть пост

Адріан Муту: “Адвокати” Ювентуса “надали суду неповну версію мого контракту”

Четверг, 08 Октября 2009 г. 16:50 + в цитатник

Адріан Муту: «Адвокати« Ювентуса »надали суду неповну версію мого контракту»

Нападаючий «Фіорентини» Адріан Муту, який повинен виплатити великий штраф «Челсі» за розрив контракту, заявив, що «Ювентус» не надав йому допомогу під час судових розглядів.

«Я розумію, що

Віктор Леоненко: “Алієву треба бути мужиком, а не незрозуміло ким”

Четверг, 08 Октября 2009 г. 08:50 + в цитатник

Віктор Леоненко: «Алієву треба бути мужиком, а не незрозуміло ким»

Колишній нападаючий збірної України Віктор Леоненко прокоментував заяву хавбека київського «Динамо» Олександра Алієва, який заявив, що може залишити команду, якщо його не будуть випускати в основному складі.

Визначилися всі учасники 1 / 4 фіналу чемпіонату світу (U-20)

Четверг, 08 Октября 2009 г. 00:50 + в цитатник

У середу визначилися останні учасники чвертьфіналу чемпіонату світу серед гравців не старше 20 років.

У чвертьфіналі збірна Італії зустрінеться з Угорщиною, команда Гани - з Південною Кореєю. Коста-Ріка побореться

Вальтер Маццарі: “Наполі” - один з кращих клубів Італії “

Среда, 07 Октября 2009 г. 16:50 + в цитатник

Вальтер Маццарі: «Наполі» - один з кращих клубів Італії »

Новий головний тренер« Наполі »Вальтер Маццарі заявив, що з радістю прийняв пропозицію попрацювати з клубом з Неполя.

« Наполі »- один з кращих клубів Італії. Я ні секунди не сумнівався, коли отримав запрошення від

Йоахім Лев: “При Хіддінк росіяни стали однією з кращих команд Європи”

Среда, 07 Октября 2009 г. 08:50 + в цитатник

Йоахім Лев: «При Хіддінк росіяни стали однією з кращих команд Європи»

Головний тренер збірної Німеччини Йоахим Лев поділився думкою про суперника по матчу кваліфікації ЧС-2010 - команді Росії.

«Звичайно, ми не будемо приділяти «пластику» занадто великого значення. Адже

Віталій Мутко: “Необхідно зміцнити оборону, бо німці вміють забивати м’ячі з нічого”

Среда, 07 Октября 2009 г. 00:50 + в цитатник

Віталій Мутко: «Необхідно зміцнити оборону, бо німці вміють забивати м’ячі з нічого»

Президент РФС і міністр спорту Віталій Мутко заявив, що в матчі відбіркового циклу чемпіонату світу-2010 з Німеччиною Росія досягне успіху за рахунок швидкої і агресивної гри попереду і індивідуально

Альберто Аквілані: “Думаю, в” Ліверпулі “мені вдасться впоратися з проблемою травматизму”

Вторник, 06 Октября 2009 г. 16:50 + в цитатник