Среда, 25 Февраля 2009 г. 10:16
+ в цитатник
В колонках играет - Montrose - Make It Lastот ходили з подоугою в Арсен, там пофоткалися. Нарешті вмене є нормальне фото з моєю дитиною, яке не соромно показати людям. Бо на всіх решта то в мене розтягнута футболка, то я малому памперс міняю, то хтось голий... Та й Андрійка багато фоток назнімали, а то бабуся жалілася, що нема що в рамочку поставити.
А на фотці - дочка подружки, за Аедрійком літає страшно, він то до неї йде обійматися, а то йде по "своїм справам", вона доганяє, так смішно )))
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-