В нас все ще холодно, ось зараз +4, сонячно, але вітряно і залишки снігу ще лежать, хоч звичайно по снігу до України і багатьох регіонів Канади-Америки нам не тягаться :).
Тільки літні плани і гріють :) Забронювала майже всі квитки\проживання на відпустку в кінці червня-на початку липня. Також спланувала поїздку в квітні, в великий закритий водний парк, з ночівлею, разом з друзями, також має бути весело. І вже навіть забронювала деякі інші мілкі поїздки на літо, на вихідні (типу кемпінг на березі озера, теж з друзями).
Коротко підстриглась, купила новий купальник. І навіть кілька раз стала на наш тренажер в підвалі. Влад спеціально маленький телевізор підвісив перед тренажером :).
На роботі все ще закінчуються заплановані раніше звільнення , сьогодні трошки зачепили і нашу групу. Звільнили толкового пацана сьогодні :(. Який "не дуже дружив" з нашим новим керівництвом, але роботу свою виконував досить непогано, і це дуже не приємно.
Але в цілому, саме для мене, зараз спокійніше. Частину не приємних\не цікавих обов'язків я скинула на інших, в цілому з моїми проектами трошки заспокоїлось. Більше часу можу виділити на цікаві для мене заняття, по роботі і не тільки. Займаюсь багато автоматизацією . Відчую що потупішала :). Колись Наталя подала мені ідею, що за народженням кожної дитини жінка тупішає на 10 IQ points . В той момент я була категорична не згідна. Але зараз думаю що в цьому щось є. Ну не від самого факту вагітності\пологів, а від недосипу, від того скільки головного мозку займають турботи\хвилювання про дітей.
Знову вяжу і навіть по вечорам дивлюсь серіал( не по телевізору, а закачаний)- The Big Bang Theory,
http://www.imdb.com/title/tt0898266/
Не знаю чи доступний він в Україні, але рекомендую, дійсно смішний.
Минулі вихідні провели в вузькому колі сімії, і господарством майже не займались, вибирались тільки погулять на вулиці і на виставку присвячену цирку. Так що я відчуваю себе реально відпочившою.