Воскресенье, 17 Марта 2013 г. 06:55
+ в цитатник
Були сьогодні на хрестинах сина мого колеги.
Взагалі так трапилось що на роботі найбільше я дружу із чотирма людьми : Ovi- сином румунських іммігрантів, Zee- сином пакистанських іммігрантів, Kathryn -дочкою китайських іммігрантів і Яковом- російським іммігрантом.
Так от, були хрестини в Лукаса, сина Ові, Ові одружений на румунці, його батьки живуть в нас же місті, відповідно сама церемонія проходила в православній румунській церкві. Він також запросив Зі і Катю.
Я спочатку планувала прийти в церкву сама, а на вечерю в бенкетний зал вже прийти із сім'єю. Катя - дочка буддистів, Зі- син мусульман теж вирішили подивитись на церемонію , бо ж цікаво. Але в останню хвилину я передумала йти в церкву. Вірніше просто не змогла із-за інших справ.
Через дві годили від початку церемонії отримую повідомлення- " Ну і правильно що ти не пішла, церемонія частково проходила на румунській, але те що і на англійській- не зрозуміло, молитви якісь не зрозумілі і взагалі нічого цікавого\особливого в цій релігії немає". Я одразу відчула себе православною :) і їм коротку лекцію прочитала.
--
А про бенкетний зал, виявляється мої діти - фанати румунської народної пісні , були просто зірками танцпола:).
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-