Вчора пережили
нашестя татар, святкування День народження Дані, вдома. Ми навіть не можете уявити що 10 дітей в віці від року до шести можуть зробити з будинком :).
Насправді було дуже класно і весело.
--
Взагалі в Канаді дуже популярно святкувати ДН поза домом, на закритий ігрових майданчиках, студіях чи навіть басейнах. Причому це дуже стандартизована послуга, як правило година якесь заняття із інструктором, потім на годину виділяється окрема кімната для поїдання піци і торта. Я нічого не маю проти таких святкувань( ну хіба тільки те що вони дійсно інколи занадто стандартизовані). Ми були на кільках таких, моїм дітям дуже сподобалось, і скоріше всього в майбутнього мені теж потрібно буде звернутись до таких послуг. Тоді коли Даня захоче запрошувати дітей , з батьками яких я не буду друзями( в тому плані що я мало їх знатиму) . Вірніше я навіть цього року майже пішла на подібне святкування, бо Данилко подав ідею запросити своїх однокласників і майже всіх дітей з дитсадка. Але дуже класно що і в цій школі і в дитсадку вони і так влаштовують дитині непогане свято. Я тільки привезли в школу cupcakes , в дитсадок торт, і туди і туди з цього приводу я подарувала по ігровому парашуту. Відповідно і там і там Дані співали пісні, він задував свічки , були спеціальні ігри. Ну і я взяла в то й день півдня відгулу і забрала дітей додому раніше звичайного.
Так що ми з Данилком вирішили що цього року він він покличе тільки позашкільно-дитсадкових друзів , тобто в основному дітей наших з Владом друзів.
І при такому розкладі ми вирішили святкувати дома, як завжди. Наш напівпідвал і так як ігровий майданчик, там в нас і мімі-батут і тунель і просто велика відкрита площа із великою кількістю іграшок, а так я ще більше все підготувала для ігор. Ще ми запросили клоуна на годинку, він показав пару трюків, зіграв пару пісеньок на гітарі, робив звірят із надувних кульок. Дітей садили за стіл, а дорослі їли\пили як прийдеться :), для них був просто фуршет з закусками і напоями.
--
Софійкине ДН ми теж святкували дома, але були запрошені тільки дві сімї самих близьких друзів ( 5 дітей гостей) . І в свій " дитсадок" вона теж носила фруктовий тортик. І я теж брала півдня відпустки.