Якщо хочете, аби Ваше бажання здійснилося, потрібно потерти палець художника або схопити його за носа. Подейкують, що скульптура виконує на день лише одне бажання. Тому не гайте часу.
Цю скульптуру зможете зустріти на вулиці Зеленій, 88. Вона, як припускають екскурсоводи, допоможе Вам позбутися шкідливих звичок. Не вірите? Спробуйте!
Вулиця Вірменська, 20 – ще одне місце, де здійснюються бажання. Там просто потрібно підсісти до винахідника гасової лампи. Головне не забути загадати бажання.
Ось цьому чоловіку потрібно запхати руку у кишеню. Так-так, у кишеню. Але при цьому потрібно думати про своє бажання.
Цю скульптуру можете побачити на площі Ринок, 34. До нього потрібно лише доторкнутися – і Ваше бажання неодмінно здійсниться.
Источник