КРИВАВЕ ПОЛІССЯ |
Люди по селах сьогодні кажуть про те, що поляків били не якісь пришельці звідкись, а свої місцеві мешканці і люди визнають, що вбивали безневинних поляків. Це я кажу про дітей і жінок.
Польська ж молодь була винна у загостренні ситуації, бо пішла в шуцмани. Сьогодні поляки кажуть, що не з власної волі молоді хлопці йшли в шуцмани, а була вказівка від німців. Але лише за один квітень 1943 року поляки повністю замінили українських поліцаїв. Німці поспішили випустити їх проти українців. Першою командою був пошук обійстя батьків тих, хто пішов в ліси і палити їх. От так навмисне робилося, щоб пересварити людей.
Серия сообщений "Історія":
Часть 1 - Історія Древньої Русі по версії ченця-літописця Нестора
Часть 2 - Карпатська Україна - невдача ОУН
...
Часть 5 - Пульс UA » Blog Archive » Воїн Немович
Часть 6 - Пульс UA | Хто ми, чиїх батьків ми діти?
Часть 7 - КРИВАВЕ ПОЛІССЯ
Рубрики: | минуле |
Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |