Цитата сообщения Пани_М
Тільки не Тимошенко....
![image (1) (604x453, 63Kb)](//img0.liveinternet.ru/images/attach/c/11/128/285/128285056_image__1_.jpg)
Моя подруга-сусідка не голосувала за Тимошенко, ні тоді, коли перемогу "отримав" бандит і тупиця-дегенерат, ні зараз, коли таку ж "перемогу" отримав хитрий слизький підлий ненаситний барига.
18 лютого 2016 подруга отримала пенсію - 1200 грн.
Заплатила за квартиру, а у неї є субсидія, купила ліки, які вона повинна приймати постійно, у неї там купа всяких болячок, вона ще й гіпертонік. Кота треба годувати і себе заодно. Купила курячого філе і крилець, борошно, цукор, рис, гречку і корм коту (все це на місяць). Залишилося у неї сорок гривень ...
Пенсію в 1200 вона потримала в руках якусь годину. До 18 березня має вистачити на хліб. На молоко, сир, шматочок ковбаси і фрукти грошей просто немає ...
Питаю у неї, як ти думаєш, чому всі ці кравчуки, кучми, ющенки, януковичі, і вже зараз потрох з яценюком воюють проти Юлі Тимошенко ?
Відповідає, мовляв вони не хочуть, щоб вона прийшла до влади.
Питаю, ну а ти чому не хочеш ? Тобі подобається ось так жити ?
Нагадала їй, як нам жилося при ній і як ми живемо при цих. Вона не давала красти, вона думала не за себе, а за країну, вона не будувала для себе замків та не накопичила мільярди, вона за нас сиділа двічі в тюрмі ...
Моя Зоя все зрозуміла. Розплакалася.
Олександр Башта