Суббота, 01 Августа 2009 г. 23:35
+ в цитатник
Настроение сейчас - просто супер)))привітик мої любі) хочу поділитися з вами чудовою новиною)))) він мені подзвонив!!!! і зараз до мене приїде!!! УРА!!!!!! я так довго цього чекала,що навіть не можу передати,яка я щаслива))))) що ж,побажайте мені сьогодні успіху,сподіваюся, у нас все получиться і ніхто нам вже не буде заважати))))) хоч мої подруги і думають,що я здуріла,але це вже не важливо.нарешті я стану щаслива)))))) надіюся,що він буде тільки мій і мені ні з ким не прийдеться його ділити.))))) і ніколи не буде таких проблем,як у мої подруги....
Понравилось: 25 пользователям
-
25
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-