mr-Chester, Ніхто її не любе) dead_bitch_dead, Я втік звідти)))Нехочу знати результат)Притому мені то таке,я вже вроді поступив) Tanuta, Везе людям,які здавати матем,укр і історію)) Юлька_Р-кая, Я втік звідти))
вітаю тебе))
я краще все життя здавала би літературу з мовою ніж срану історію ненавиджу її!!!
особливо якщо ще врахувати, що мені все життя щастить з вчителями по історіїї!!!
Позитивна_шкарпетка, ой списав??? тот пощастило, а як ми здавали минулого року, то в нас такий досмотр при входы влаштували, то капець просто був, выдбирали усе! абсолютно! майже у кишены заглядали, то ми пыд джинси прозорим скотчем шпори поприклеювали, бо то ж не реально стыльки знати!
Позитивна_шкарпетка, ой списав??? от пощастило, а як ми здавали минулого року, то в нас такий досмотр при вході влаштували, то капець просто був, відбирали усе! абсолютно! майже у кишені заглядали, то ми під джинси прозорим скотчем шпори поприклеювали, бо то ж не реально стільки знати! та щей з історії!
Позитивна_шкарпетка, ти чекай я тобі зараз розповім, от я вчусь на бухгалтера, навіщо мені, біологія, політекономія, географія, системи технологій, охорона праці і все таке інше???
ну біологія географія, то гуманітарні предмети типа школу повторювали, а інше що я тобі назвала навіщо???
мАЛЛАша, о.О.Повторюсь за вчителями,для загального розвитку)Взагалі б краще було зробити,вчиш,що хочеш,і потім собі собі нормально живеш)А не вчиш все,а знаєш все по трохи,краще вчиш трохи,знаєш по цьому трохи все.
Позитивна_шкарпетка, погоджусь, краще вчити те, що бажаєшь!!!
ось я би вчила мову та літературу! мені це добре дається, так як, твори писати вмію, а література просто подобається, а ти би, що обрав???
Позитивна_шкарпетка, та ні в мене просто з викладачем дуже теплі відносини були, ми одне одного відкритим матом крили))) я її на випускному при завучі і директорові послала нах...
Позитивна_шкарпетка, то це ще не круто, круто було коли я у сомому чи восьмому класі дала ляпаса а потім ще кулаком по голові вчительці з малювання, за те, що вона проклинала мого кумира, а потім після цього вона прийшла і вибачилась переді мною!