Суббота, 24 Ноября 2007 г. 13:53
+ в цитатник
![(700x525, 289Kb)](//img0.liveinternet.ru/images/attach/b/3/9/455/9455796_64531_1024_768.jpg)
Прикольний тиждень. Ось в четверг класний вечір був я з мамою робила собі чай із трав.Так ми із нею на сміялись по доставали всі трави що дома були і почали робити чай. Да уж прикольний вийшов чай із меліси,зверобою,мяти ,календули ,і щей якоїсь трави забула як називається. А потім я читала новорічні сценарії які мама принесла так насміялась. В чора я була у лікаря він сказав мені що я майже здорова. Тільки мені потрібно пити,бо у мене дуже повишений гемоглобін норма 128 а у мене 145. І із-за цього мені частенько болить і кружиться голова. А ще я вчора настроювала радіо трубку.Зараз я допомагаю бабулі на кухні ,бо у мого дедулі сьогодні день народженя. І до нас прийдуть гості.
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-