Понедельник, 20 Мая 2013 г. 15:47
+ в цитатник
Так, у нас зараз вдень спекотно. Літо, справжнє. Сьогодні в свій обід я вийшла у справах і на вулиці почула співи птахів, в самому центрі нашого стародавнього міста. Чи то співав соловейко...чи ще хтось, це настільки підняло мій настрій, що, я зрозуміла, життя- чудове і прекрасне!
Жити - це кльово!
І якщо раптом, цілком несподівано, мої думки стануть не позитивними і якимось сумними, я тоді згадаю співи птахів в серці самого міста, всередині якого я працюю і тоді, я скажу сама собі: "Життя - це велике щастя!
І жити - це означає, що ти повинен жити в любові і бути щасливим!
Понравилось: 1 пользователю
-
1
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-