Принцип Всі люди живуть по принципам, скуті, замкнені у собі, але і прагнуть свободи. Кожен висловлює це по своєму. Для когось принципи заключаються у стилі: ти постійно сумний, вдягаєш кожен день чорні речі, вдягаєш тонну браслетів і рожеві кеди… Ти сумуєш, тільки з-за того що хтось плюнув тобі у душу, а ти не хочеш розкрити її барви і показати іншим… ТИ спиняєшся на болі… Деякі вдягнуть чорне плаття, розмалюються як ляльки, спустять свої чорняві локони і піде ховати свою красу на кладовища… чи заради цього ті народилася? Принцип… А може нам буде все рівно? Може взагалі нікому не потрібні правила? Давайте, знищимо все! Кому ж ми потрібні?? Принцип… Ми кажемо, що ми вільні, але кожен задумується о свободі. Кожен у душі самогубець… Малюємо серця, ріжемо вени, захлинаємось у ванні, або стрибаємо з дахів.. . а який твій спосіб вижити? Стандартні принципи? Або катування душі? Я хочу бути вільною… Адже ми не такі як всі? ТИ зі мною? У відповідь тиша, вітер і трішки осінньої вологи… Я ненавиджу стіни, і правила, хоча роблю все так як скажеш ти! Я роблю це поза всіх норм, поза своїх бажань і наших сподівань… Я роблю шаг і все що я казала зітреться зі сторінок листів, так йому і бути, мені байдуже… Стрибаю…Принципи… By Cherry.