Воскресенье, 25 Ноября 2007 г. 00:58
+ в цитатник
...це не велике помешкання, в ньому нажаль ще не придумали вікон, але із-за натиску в ньому з*являються щилини, іноді, там бувае холодно... А іноді, навіть не хочеться покидати його, все ніби то палає, і вмить запалює тисячі сердець))А ти стоїш там одна, і любуєшся дією... і більше тобі нічого не потрібно! В ньому борются всі стихії, а ти все й далі запевняеш себе, що все буде добре. Так і є. Тільки треба забажати, якщо в вашому серці злишилось хоч трішки сили... А який ВАШ РАЙ???))))
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-