Идеология и школа скинхедов,штурмовиков,"Национальной самообороны"(ч.2) |
Гість | 15.04.2007 14:38
|
Re: В чиїх руках перебуває Україна?
|
|
Гість | 15.04.2007 14:35
|
Re: В чиїх руках перебуває Україна?
|
Гість | 06.03.2007 02:51
|
Re: В чиїх руках перебуває Україна?
|
|
Гість | 03.03.2007 09:02
|
Re: В чиїх руках перебуває Україна?
|
Гість | 05.12.2006 12:36
|
Re: В чиїх руках перебуває Україна?
|
|
Гість | 23.11.2006 13:45
|
Re: В чиїх руках перебуває Україна?
|
|
Гість | 22.11.2006 18:56
|
Re: В чиїх руках перебуває Україна?
|
Спецкорр Асириса.Идеология и школа скинхедов,штурмовиков, «Национальной
Самообороны»(ч.2)
Интерес представляет также колонка баннеров слева «Друзи».Спецкорр Асириса кликнул по одной и нашел еще одну партию.С очень доходчивой и ясной программой.Сопровождается иллюстративным доходчивым материалом.
Интересно ,что рядом с «друзями» мирно соседствует счетчик и кнопка-переход на BIGMIR)NET –развлекательный портал американских владельцев сети электронных и бумажных СМИ ,включая Корреспондент.net.
Украинская Национал-Трудовая Партия
Що таке націоналізм
|
Націоналізм – це складова частина націонал-трудової ідеї. Націоналізм ґрунтується на усвідомленні вічного закону боротьби популяцій за виживання і народних почуттях, які цій боротьбі відповідають. Боротьба за виживання передбачає нарощування сили популяції, яку вона використовує в боротьбі за свою незалежність і життєвий простір проти інших популяцій. Народні почуття, які відповідають цій боротьбі, називаються національними любов'ю й ненавистю. Саме до цих простих почуттів звертається націоналізм і часто ототожнюється обивателями з одним з них, хоча виходить із обох одночасно. Почуття любові до свого народу є природним для кожної людини в здоровій народній спільноті. Любов до своєї нації підбурює людину до труда на її благо, яке відбивається згодом на ній самій. Але настільки ж природним є й почуття ненависті до ворогів Батьківщини, як внутрішніх, так і зовнішніх. Саме це почуття дозволяє народу і людині окремо відстояти свою незалежність від ворожих нападів. У націоналізмі ненависть до ворогів нації є зворотною стороною любові до націй.
|
• Свободу народної самооборони;
• Свободу народної економіки;
• Свободу національного права (правосуддя);
• Свободу національної культури.
• Ми хочемо захищати себе самостійно, замість того щоб вступати у військово-політичні союзи (блоки) ліберально-капіталістичного світу.
• Ми хочемо встановити економічну систему господарювання, яка заслуговує називатися Народною економікою, систему господарювання, яка є нашим третім шляхом між людиноненависницькими, матеріалістичними і протиприродними системами ліберального капіталізму і комунізму. Ми хочемо спорудити економічну систему, яка перестане залежати від криз "світової економіки" і глобалізації.
• Ми хочемо відродити традиційну систему українського права, що відповідає почуттю справедливості нашого народу. Ми хочемо відродити систему права, яка виступить гарантом непорушності нашої Народної спільноти в сьогоденні й майбутньому, систему права, яка покладе кінець непроглядно-крутійській і бюрократично-продажній юстиції, а також її протиприродним конструкціям.
• Нарешті, ми хочемо, щоб наш народ почав знову співати свої власні пісні. Ми хочемо, щоб наш народ міг писати, розмовляти і думати своєю справжньою мовою. Ми хочемо, щоб наш народ знову став українським! Ми хочемо, щоб наша культура перестала бути жертовним ягням, яке лежить на вівтарі мультикультурної цивілізації, що знеособлює націю і людину. Ми розуміємо, що мультикультурне суспільство і його життєві підвалини є тою загниваючою злиденністю, якої ще не знала людська
Комментировать | « Пред. запись — К дневнику — След. запись » | Страницы: [1] [Новые] |