ksyfancy, взагалі про це можна довго говорити, але в двох словах - ВІДСУТНІСТЬ ПЕРСПЕКТИВИ.
У цієї перспективи є два аспекти - професійний і побутовий. Почну з другого: в мене не було шансів не те що купити квартиру в Києві, а навіть зняти на ту зарплату, яку я отримував в Інституті. Тому я жив у гуртожитку (троє чоловік в кімнаті).
Щодо професійого аспекту, то навіть працюючи в одному з провідних Інститутів Києва я не міг добитися по-справжньому хороших наукових результатів із-за відсутності обладнання і матеріалів для досліджень. Швидкий ріст кар*єри теж неможливий, якщо нема спеціальних зв*язків з керівництвом Інституту чи Академії наук.
Я звичайно міг кинути цю справу і почати якийсь бізнес, що дуже важко починати. Але тоді який сенс був у стількох роках сумлінного навчання, що я затратив на фізику? Все в пусту? Мені не хочеться так думати. В мене є певні амбіції в науці, мені це цікаво і мені це подобається.
Тому, коли з*явився шанс робити справжню науку, я вагався досить мало.
Звичайно я б хотів робити ту саму роботу вдома і отримувати ті самі гроші за це. Але на даний момент таке здійснити неможливо.