Цитата сообщения Voloschka
Критика для Бета_Каротин
Настроение сейчас - забембанеГутен абенд, майне дамен унд геррен. А якщо по-людськи, то привіт усім :)
Наскільки я пам"ятаю, ще у спільноті українікейшн я пообіцяла критику двом користувачам -
Ангел_з_Пекла та
Бета_Каротин. Оскільки ми критикуємо тільки пч, я кажу халло
Бета_Каротин.
Нік. Асоціюється з чимось помаранчево-жовтим та морквяним і спогадами, як мене мама заставляла поїдати моркву в дитинстві, бо "там є бета-каротин, а то на очі добре". На Ліру юзерів з назвами вітамінів та мікроелементів ще не зустрічала, тому оригінальність відзначу. Мучить одне: чому саме бета-каротин, а не, приміром, фолієва кислота чи вітамін В12?
Їдемо далі. Фіолетова звйоздочка, 12 симпатій, жодної анти - непогано.
Графа про себе. Хм... Фраза про цинічну курву мене зацікавила, тому я потираю руки і не можу дочекатися, коли доберусь власне до щоденника. Знаєш коли народився Чарльз Діккенс (*я, дурбецало, вже три роки довбу англійську літературу, а такого не пам"ятаю. сором мені*).
Довідуюсь, що звати тебе Мирося, що ти любиш Бегбедера (брутальний дядько, але цікавий по-своєму) та Тіма Бартона (файні в нього фільми). Друзів маєш стільки ж, як і пече. *давненько такого не бачила* Вісім саопщєств - тут все куль: не забагато, але є що почитати.
Диз достатньо темний, але гармонійний.
Нарешті доповзаю до самого щоденника. "На цвинтарі розстріляних ілюзій уже немає місця для могил". І це в 16 років? Звідки стільки песимізму в одній лише назві?
Три сторінки. Спочатку тести - від чого ти помреш (*я від мозкових паразитів гг*) і всяке сміттячко типу того. О... Подругу твою у віртуальному світі звати Сука_курва_йоб *оригінальненько, нічо не скажеш*, хочеш побувати на цвинтарі Пер-Лашез (*мене теж "Париж..." на таке часом надихає*), любиш Дереша, шкодуєш Хіта Леджера... Пишеш про своє життя, бачиш його таким, яким воно є, і складаєш враження дуже позитивної людини (з чим у мене не в"яжеться назва твого щоденника). Відчуваєш, протестуєш, відкриваєш щось нове. Приємно читати :)
За любов до європейського кіно окремий респект від мене ;)
Музика хороша. Може щось собі стибрю ;)
Цитатник. не вмію я їх критикувати, бо у кожного всякої-всячини повно, більшу частину якої можна спокійно видалити. Так що, юзери, не забуваємо час-від-часу його чистити. Що мене потішило - книжечка "Звідки беруться діти". Якщо ще не бачили - почитайте, тільки раджу перед тим збігати до кльозету, бо зі сміху можна намочити штанці.
Фотоальбом - фотки є, тебе видно :)
Ну що - у цьому щоденнику роботи в мене як критика було мало, бо користувач виявився цікавим і неординарним. Так що тапочками не кидатися :) Можу порадити змінити назву щода, бо та, що є, зовсім не підходить твоєму внутрішньому настрою. Все решту - куль =)
Як кажуть німаки, tschüss. себто папульки. чекаю на наступну жертву.
Волошка.