Четверг, 17 Января 2008 г. 13:27
+ в цитатник
Є один щоденник, який я чиаю з задоволенням. Точніше кажучи, як наркотик. І хто би міг подумати, що нотатки студентки стануть так у нагоді)))
Знайшов там один запис. "Якщо Ви заблукали у лісі і вам перестало траплятися на шляху сміття, то ви просто вже перейшли фінський кордон" ( Вона живе в пітері)
Я ось тут подумав, що це не тільки суомів стосується. Від мого офісу до Росіїї кілометрів 30 - максимум. Якщо їдеш селищами, а не трасою, досить просто безпомилково визначити, що ти вже у Росії. Якщо садів у дворах немає, паркани покосилися і років 30, як не фарбувалися, якщо ти бачиш п"яну жінку невизначеного віку,що валяється біля лавки - "добро пожаловать на Расєйскую зємлю". Щоправда, треба додати, що ці фактори не стосу.ться сіл, які політики розділили кордоном еавпіл. Там - окрема історія. Парні числа домівок на тій самій вулиці ( в тому числі і магазини ) живуть за Київським часом, а непарні - за Московським ( Вже Росія) І ніколи не знаєш, у якій країні ти де-юро знаходишся))) От, там весело)))))))))))))
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-