Пятница, 02 Мая 2008 г. 01:47
+ в цитатник
![(700x525, 88Kb)](//img1.liveinternet.ru/images/attach/b/2/24/28/24028046_P4185362.JPG)
Анюта вже вчиться літати! Точніше вона з переляку дуже чудово летить навіть метрів на 30-40! І на висоту до 10 м!!! Як спавжній орел, просто! ТАК граціозно, красиво!
Ідеальне опірення крил, ідеальна форма тіла, ідеальна здатність пристосування. Якщо бог створив ідеальну найкращу в світі птаху - то це, найпевніше, вОрони... :)
А без нього, переляку тобіш, ми літаємо на висоті 1-1,5 метри і метрів на 10, і все, стомлюємось і сідаємо :)
А ще ми бігаємо, як людина, бо асоціюємо себе з нею: і виходить, перелітаємо трохи-трохи і усьо, в основному бігаємо і риємось у травинках, квіточках, землі і т.д. І, звісно, купаємось у калюжах, це наше улюблене заняття :)
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-