В цьому місті більше не можна жити!!!
|
|
Среда, 06 Августа 2008 г. 10:48
+ в цитатник
http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=10311
Ну як так можна!? Ну це ж суцільний бєзпрєдєл! А коли подивишся на те що вони будують, то взагалі стає страшно!!! Взагалі, найменшого смаку немає у людей. Ні розмірами, ні силуетом, ні фасадом, а ні будь-чим іншим, всі ці одоробла не вписуються в Київ. Ще років 10-15 назад іноземці говорили про те, що такого гармонійного міста ще потрібно пошукати. А сьогодні? А сьогодні нічого не залишається від тієї гармонії...
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-