Вторник, 22 Июля 2008 г. 01:51
+ в цитатник
Моя тітка вдарилась у якийсь буддизм і тепер ходить і читає мантри,мій малий у свої 8 знає стільки ж матюків скільки і я(ЙОБАНИЙ ЛЕПРИКОН),моя мама,на жаль,сходить з глузду,повільно,але впевнено,я не маю роботи і їду до Львову(шепрошемпані),як і купа своїх однолітків я впевнена у тому,що життя хуйня,але складається воно непогано,мене їбашить вже 1,5 тижні тижні і я розмовляю виключно українською.
Переїбашить?
Сподіваюсь ні.
Мама сходить з глузду.
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-