Реорганізація Форуму молодих лідерів України в Лігу молоді Української Громади
|
|
Понедельник, 06 Апреля 2009 г. 17:56
+ в цитатник
28 березня 2009 року було прийнято рішення про реорганізацію
Форуму молодих лідерів України в Лігу молоді Української Громади та сформовано оргкомітет Ліги. Це рішення одноголосно підтримали всі форумчани, присутні на зустрічі з Засновником ФМЛУ та Головою Української Громади
Ігорем Шевченком.
![(127x169, 5Kb)](//img0.liveinternet.ru/images/attach/b/3//42/144/42144160_ligamolodi2.jpg)
Ігор Шевченко нагадав, що ФМЛУ був створений за зразком Форуму молодих лідерів світу для молоді в Україні для згуртування, навчання і спільної суспільно корисної роботи. З 2006 року було втілено кілька сотень успішних заходів та реалізовано низку соціально корисних проектів за напрямками молодіжного підприємництва, благодійництва, здорового способу життя, екології, освіти, тощо. З часом сфера діяльності ФМЛУ розширилася і вийшла за ті рамки, які планувалися спочатку.
Ігор Шевченко висловив сподівання, що Ліга молоді Української Громади стане однією з найдієвіших структур Української Громади. Молода людина займатиметься в Українській Громаді тим, що їй до душі і до чого вона готова. Громада всіляко допомагатиме Лізі: організаційно, фінансово, інформаційно.
Метки:
фмлу
ліга молоді
Ігор шевченко
-
Запись понравилась
-
0
Процитировали
-
0
Сохранили
-