Як усюди, в літературі є свої віяння і моди. І якщо говорити про останні роки, можна помітити, що після жіночих детективів, романів-загадок і фентезі знову на гребінь популярності вийшла література про вампірів. Колись, у кінці ХІХ століття Європа уже переживала своєрідний бум захоплення непомерлими, і саме у той час з’явився „Дракула” Брема Стокера, що на сьогодні є класикою жанру. Однак яким на тлі сучасних творів виглядає цей твір? Ось питання, на яке мені хотілося б дати відповідь. |
|
Как и везде, в литературе есть свои веяния и моды. И если говорить о последних годах, можно заметить, что после женских детективов, романов-загадок и фэнтези опять на гребень популярности вышла литература о вампирах. Когда-то, в конце ХІХ века Европа уже переживала своеобразный бум увлечения неумершими, и именно в то время появился «Дракула» Брема Стокера, который на сегодня является классикой жанра. Однако каким на фоне современных произведений выглядит это произведение? Вот вопрос, на который мне хотелось бы дать ответ. |